Narodil se v Byškovicích u Prahy. Studoval umělecká řemesla v Turnově a poté pražskou UMPRUM u prof. Nušla. Pracoval jako malíř - grafik ve výtvarném ateliéru Státního divadla v Brně. Ve své volné tvorbě se zabýval malbou.
Signováno vlevo nahoře
Signováno vlevo nahoře
Technika: Olej na plátně
Výška: 95 cm, šířka: 95,5 cm, rámování: 110 x 110 cm
Konec aukce: 27.10.2019 18:03
Dosažená cena: 23 500 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Seznam příhozů (28)