35. Akt

Autor: Oldřich Eichler

Značeno špatně viditelnou značkou nahoře
Technika: Olej sololit
Výška: 63 cm, šířka: 36 cm, rámování: 77,5 x 50,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.03.2022 20:07

Dosažená cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (87)

4 400 Kč7.3.2022 13:51:07
4 200 Kč6.3.2022 13:51:58 (limit 22.2.2022 18:09:58)
4 000 Kč6.3.2022 13:51:58
3 800 Kč5.3.2022 17:40:46 (limit 22.2.2022 18:09:58)
3 600 Kč5.3.2022 17:40:46
3 400 Kč5.3.2022 17:40:44 (limit 22.2.2022 18:09:58)
3 200 Kč5.3.2022 17:40:44
3 000 Kč22.2.2022 18:09:58 (limit 22.2.2022 18:09:58)
2 800 Kč21.2.2022 18:44:37
2 600 Kč8.2.2022 17:38:11
2 400 Kč6.2.2022 21:14:13
2 200 Kč1.2.2022 16:38:43