Značeno špatně viditelnou značkou nahoře
Technika: Olej sololit
Výška: 63 cm, šířka: 36 cm, rámování: 77,5 x 50,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.03.2022 20:07
Dosažená cena: 39 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (87)