35. Akt

Autor: Oldřich Eichler

Značeno špatně viditelnou značkou nahoře
Technika: Olej sololit
Výška: 63 cm, šířka: 36 cm, rámování: 77,5 x 50,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.03.2022 20:07

Dosažená cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (87)

31 500 Kč7.3.2022 19:35:02
31 000 Kč7.3.2022 19:32:40 (limit 7.3.2022 19:28:19)
30 500 Kč7.3.2022 19:32:40
30 000 Kč7.3.2022 19:30:31 (limit 7.3.2022 19:28:19)
29 500 Kč7.3.2022 19:30:31
29 000 Kč7.3.2022 19:28:09
28 500 Kč7.3.2022 19:25:01
28 000 Kč7.3.2022 19:24:58 (limit 7.3.2022 19:15:36)
27 500 Kč7.3.2022 19:24:58
27 000 Kč7.3.2022 19:23:27 (limit 7.3.2022 19:15:36)
26 500 Kč7.3.2022 19:23:27
26 000 Kč7.3.2022 19:21:38 (limit 7.3.2022 19:15:36)
25 500 Kč7.3.2022 19:21:38
25 000 Kč7.3.2022 19:18:57 (limit 7.3.2022 19:15:36)
24 500 Kč7.3.2022 19:18:57