19. Katedrála

Autor: Oldřich Eichler

Technika: Olej sololit
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm, rámování: 85,5 x 65,3 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.03.2022 18:31

Dosažená cena: 20 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (52)

13 100 Kč7.3.2022 18:19:50 (limit 7.3.2022 17:47:03)
12 600 Kč7.3.2022 18:19:50
12 100 Kč7.3.2022 18:17:48 (limit 7.3.2022 17:47:03)
11 600 Kč7.3.2022 18:17:48
11 100 Kč7.3.2022 18:17:45 (limit 7.3.2022 17:47:03)
10 600 Kč7.3.2022 18:17:45
10 100 Kč7.3.2022 18:14:55 (limit 7.3.2022 17:47:03)
9 800 Kč7.3.2022 18:14:55
9 500 Kč7.3.2022 18:14:52 (limit 7.3.2022 17:47:03)
9 200 Kč7.3.2022 18:14:52
8 900 Kč7.3.2022 17:49:18 (limit 7.3.2022 17:47:03)
8 600 Kč7.3.2022 17:49:18
8 300 Kč7.3.2022 17:38:50 (limit 7.3.2022 16:41:15)
8 000 Kč7.3.2022 17:38:50
7 700 Kč7.3.2022 17:38:47 (limit 7.3.2022 16:41:15)