Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vpravo dole, datováno 1936.
Tvořil střídavě v Praze a v Paříži. Byl žákem pražské Akademie, pod vedením profesorů Preislera, Nechleby a na speciálce profesora Krattnera. Tvořil obrazy po způsobu starých italských a holandských mistrů. Dalšímu studiu se věnoval ve Vídni a v Paříži, kde pracoval v kopírovacích dílnách v Louvru. Na studijní cesty jezdil do Itálie, Španělska a Francie. Vystavoval v Praze, Košicích, Brně, Mor. Ostravě, Hradci Králové a Olomouci. (Tomanův slovník)
Technika: Akvarel
Výška: 39 cm, šířka: 58 cm, rámování: 65,5 x 85 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.04.2020 19:29
Dosažená cena: 6 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (24)