Malíř, žije střídavě v Paříži a v Praze. Žák pražské akademie v.u. u prof.Preislera, Nechleby a na speciálce prof.Krattnera. Tvoří obrazy (zejména krajiny a podobizny) po způsobu starých mistrů italských a holandských. (Tomanův slovník)
Signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: Kresba
Výška: 34,5 cm, šířka: 48,5 cm, rámování: 58,5 x 73,5 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 27.10.2019 19:09
Dosažená cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (10)