Signováno vpravo dole Veris - Paris.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 59,8 cm, šířka: 42,7 cm, rámování: 72 x 55,2 cm
Konec aukce: 11.12.2023 20:07
Dosažená cena: 20 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (29)