Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 67 cm, šířka: 52 cm, rámování: 86 x 71 cm
Konec aukce: 02.04.2024 19:43
Dosažená cena: 24 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč