89. Žena s krávou
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany u Hradce Králové - 1973 Praha)
Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 24 cm, šířka: 35 cm, rámování: 29 x 40 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 19:28
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč