44. Na cestě

Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany u Hradce Králové - 1973 Praha)

Signováno vlevo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Akvarel
Výška: 39,5 cm, šířka: 28 cm, rámování: 56 x 45 cm

Konec aukce: 09.01.2023 18:50

Dosažená cena: 16 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (32)

16 100 Kč9.1.2023 18:45:10 (limit 9.1.2023 18:43:53)
15 600 Kč9.1.2023 18:45:10
15 100 Kč9.1.2023 18:42:07 (limit 9.1.2023 18:42:07)
14 600 Kč9.1.2023 18:41:30
14 100 Kč9.1.2023 18:41:24 (limit 9.1.2023 18:41:11)
14 100 Kč9.1.2023 18:41:24
13 600 Kč9.1.2023 18:41:08
13 100 Kč9.1.2023 18:41:01
12 600 Kč9.1.2023 18:40:57 (limit 9.1.2023 18:40:47)
12 600 Kč9.1.2023 18:40:57
12 100 Kč9.1.2023 18:40:52 (limit 9.1.2023 18:40:47)
11 600 Kč9.1.2023 18:40:52
11 100 Kč9.1.2023 18:40:48 (limit 9.1.2023 18:40:47)
10 600 Kč9.1.2023 18:40:48
10 100 Kč9.1.2023 18:40:33 (limit 9.1.2023 18:31:15)