Signováno vlevo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Akvarel
Výška: 39,5 cm, šířka: 28 cm, rámování: 56 x 45 cm
Konec aukce: 09.01.2023 18:50
Dosažená cena: 16 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč