226. Květen II.
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany u Hradce Králové - 1973 Praha)
Signováno vpravo dole, nově rámováno, zaskleno.
Výška: 21,8 cm, šířka: 15,3 cm, rámování: 34,8 x 27,7 cm
Konec aukce: 29.05.2023 21:45
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč