188. Muž s povozem
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany u Hradce Králové - 1973 Praha)
Signováno vpravo dole, zaskleno, nově rámováno
Technika: Akvarel
Výška: 24,2 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 42 x 52 cm
Konec aukce: 06.12.2021 21:07
Dosažená cena: 6 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (23)