Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Kvaš
Výška: 28,5 cm, šířka: 38 cm, rámování: 51,2 x 60,2 cm
Konec aukce: 09.05.2022 20:29
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč