27. Alpská krajina

Autor: Alois Arnegger

Signováno vlevo dole. Profesionální práce. Významný rakouský krajinář.
Arnegger se narodil ve Vídni v roce 1879. Byl žákem významných rakouských umělců jako je Robert Russ a krajinář August Eisenmenger. Studoval na císařské umělecké akademii ve Vídni a později byl na stipendium poslán do Říma. Brzy si získal reputaci jako vynikající krajinář, zejména pro své obrazy Dolomit.

Často se účastnil výstav ve známém Kuenstlerhausu a dnes je široce uznáván po celém území Spojených států a Evropy.
Obraz je v perfektním stavu.

Jeho práce jsou zastoupeny ve veřejných i soukromých sbírkách po celém světě.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 82 x 102 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 08.09.2019 18:26

Dosažená cena: 29 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (49)

9 600 Kč5.9.2019 13:30:03 (limit 30.8.2019 12:17:56)
9 300 Kč5.9.2019 13:30:02
9 000 Kč5.9.2019 13:30:00 (limit 30.8.2019 12:17:56)
8 700 Kč5.9.2019 13:30:00
8 400 Kč5.9.2019 13:29:57 (limit 30.8.2019 12:17:56)
8 100 Kč5.9.2019 13:29:57
7 800 Kč5.9.2019 13:19:07 (limit 30.8.2019 12:17:56)
7 500 Kč5.9.2019 13:19:07
7 200 Kč5.9.2019 13:19:04 (limit 30.8.2019 12:17:56)
6 900 Kč5.9.2019 13:19:04
6 600 Kč5.9.2019 13:19:00 (limit 30.8.2019 12:17:56)
6 300 Kč5.9.2019 13:19:00
6 000 Kč21.8.2019 07:57:29
5 700 Kč15.8.2019 18:53:42
5 400 Kč12.8.2019 18:59:03