Signováno vlevo dole. Profesionální práce. Významný rakouský krajinář.
Arnegger se narodil ve Vídni v roce 1879. Byl žákem významných rakouských umělců jako je Robert Russ a krajinář August Eisenmenger. Studoval na císařské umělecké akademii ve Vídni a později byl na stipendium poslán do Říma. Brzy si získal reputaci jako vynikající krajinář, zejména pro své obrazy Dolomit.
Často se účastnil výstav ve známém Kuenstlerhausu a dnes je široce uznáván po celém území Spojených států a Evropy.
Obraz je v perfektním stavu.
Jeho práce jsou zastoupeny ve veřejných i soukromých sbírkách po celém světě.
Obraz je v perfektním stavu.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 82 x 102 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 18:26
Dosažená cena: 29 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Seznam příhozů (49)