Bez poškození. Značeno.
Technika: Figura
Výška: 8,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 01.02.2021 18:34
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
1 200 Kč | 7.1.2021 16:46:39 |