Porcelán, pes má na noze odborně restaurovanou prasklinu, značeno, nepoškozeno
Výška: 14,5 cm, šířka: 30,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 23.02.2020 21:33
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč