Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vpravo dole. Autor blíže neurčen. Datováno 1943.
Technika: Tempera
Výška: 29 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 60,5 x 50 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 20:30
Dosažená cena: 4 400 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč