Signováno tužkou vpravo dole, číslováno - 23/59, zaskleno, nově rámováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 29,5 cm, šířka: 22 cm, rámování: 48 x 39,2 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 18.07.2022 18:57
Dosažená cena: 8 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč