Signováno tužkou vpravo dole, nově rámováno, zaskleno, číslováno - 19/35, datováno 79, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 59,7 cm, šířka: 50 cm, rámování: 81,5 x 70 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 18.07.2022 21:54
Dosažená cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
15 000 Kč | 12.7.2022 08:42:01 |