Signováno vpravo dole, datováno 66, zaskleno, ve spodní části mírné fleky, mírně poškozený lem, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 24,3 cm, šířka: 27,6 cm, rámování: 32,5 x 31 cm
Stav: Mírně poškozeno
Konec aukce: 24.04.2023 20:25
Dosažená cena: 6 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč