Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 60 x 80 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.03.2026 18:02
Aktuální cena: 1 500 Kč
Zbývá: 4d 6h 52m 4s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč