67. Pohled na Ostravu - velký formát

Autor: Vladimír Kristin

Pohled na Ostravu z Bazalů. Vijímečně zdařilá velkoformátová práce tohoto autora.
Technika: Olej na plátně
Výška: 90 cm, šířka: 135 cm, rámování: 110 x 153 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:10

Dosažená cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

20 000 Kč9.12.2025 19:05:14