Pohled na Ostravu z Bazalů. Vijímečně zdařilá velkoformátová práce tohoto autora.
Technika: Olej na plátně
Výška: 90 cm, šířka: 135 cm, rámování: 110 x 153 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:10
Dosažená cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
| 20 000 Kč | 9.12.2025 19:05:14 |