Technika: Olej na plátně
Výška: 27,5 cm, šířka: 46 cm, rámování: 44,5 x 63 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 30.10.2023 18:34
Dosažená cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
1 900 Kč | 28.10.2023 22:53:05 |