Technika: Akvarel
Výška: 40 cm, šířka: 60 cm, rámování: 56,5 x 74 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 15.01.2024 20:40
Dosažená cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (2)
2 100 Kč | 15.1.2024 20:29:59 |
1 900 Kč | 15.1.2024 16:06:37 |