Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 20,5 cm, šířka: 29,2 cm, rámování: 35,1 x 44,1 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 17.01.2022 19:16
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč