Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 78 x 98,3 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 16.08.2021 18:19
Dosažená cena: 8 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Seznam příhozů (28)