Technika: Olej na kartonu
Výška: 18,5 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 42,5 x 47 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.03.2022 19:40
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč