9. Společnost u stolu

Autor: Valentin Držkovic

Signováno vpravo dole.
Držkovic Valentin (1888-1969)
Významný moravský malíř, grafik, kněz, pedagog, vystudoval bohosloveckou fakultu, v letech 1912 - 1920 studia na vídeňské akademii u profesora Jettmara, dále studia v Berlíně a Paříži, dlouhou dobu tvořil v Paříži, kde byl členem SOCIÉTE des ARTISTES INDÉPENDANS, od roku 1936 žil v Třebovicích, později v Opavě. Úspěšné výstavy ve Vídni 1919 - Künstlerhaus, 1920 - Secession, na jaře 1925 v Paříži v Salon des Independants, 1921 Norimberk, 1926, 1927, 1931 Paříž, 1938 New York, 1925 Vídeň, Baden-Baden, Karlsruhe, Bretaň, dalších více než padesát výstav doma i v zahraničí, zastoupen v Národní galerii Praha.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50,5 cm, šířka: 55 cm, rámování: 52,5 x 57,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2020 18:10

Dosažená cena: 6 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (10)

6 700 Kč5.4.2020 18:05:22 (limit 5.4.2020 18:01:38)
6 400 Kč5.4.2020 18:05:22
6 100 Kč5.4.2020 16:09:13 (limit 5.4.2020 16:09:13)
5 800 Kč5.4.2020 16:09:13 (limit 1.4.2020 16:02:12)
3 000 Kč5.4.2020 15:18:53 (limit 1.4.2020 16:02:12)
2 800 Kč5.4.2020 15:18:53
2 600 Kč1.4.2020 16:00:44
2 400 Kč25.3.2020 14:33:37
2 200 Kč7.3.2020 14:33:25
2 000 Kč7.3.2020 07:45:27