Zaskleno, nesignováno.
Technika: Kresba tuší
Výška: 40,8 cm, šířka: 58,5 cm, rámování: 52,5 x 70 cm
Konec aukce: 11.12.2023 22:55
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1 000 Kč | 11.12.2023 22:18:31 (limit 11.12.2023 22:18:31) |