Nesignováno, zaskleno.
Technika: Kresba tuší
Výška: 28,4 cm, šířka: 20,3 cm, rámování: 38,8 x 30 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 29.05.2023 20:53
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč