93. Obří váza - rok 1999

Autor: Bořek Šípek

Kategorie: Sklo

Obří váza signována na podstavci. Datováno 1999. Původní papírový štítek z galerie Ajeto Czechoslovakia. Perfektní stav, bez prasklin a oklepů.
Bořek Šípek (14. června 1949 Praha – 13. února 2016) byl světoznámý český výtvarníkarchitektdesignér a vysokoškolský učitel, známý zejména jako tvůrce skleněných uměleckých objektů a nábytku nebo jako hlavní architekt správy Pražského hradu z období prezidenta Václava Havla (1992–2002). Byl také uměleckým ředitelem společnosti Czech Deco Team – sdružení architektů, designérů, výrobců a dovozců designového nábytku, kteří se rozhodli spolupracovat na společných realizacích a přispět k propagaci českého designu.
Technika: Váza
Výška: 64 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 08.09.2019 19:32

Dosažená cena: 14 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (43)

14 200 Kč4.9.2019 18:02:37
13 700 Kč2.9.2019 20:50:50
13 200 Kč2.9.2019 19:36:13
12 700 Kč31.8.2019 23:14:30
12 200 Kč31.8.2019 14:13:34
11 700 Kč30.8.2019 16:49:45
11 200 Kč28.8.2019 17:54:20
10 700 Kč27.8.2019 15:55:45
10 200 Kč27.8.2019 10:55:03
9 900 Kč26.8.2019 18:48:36
9 600 Kč25.8.2019 22:19:51
9 300 Kč22.8.2019 22:47:59
9 000 Kč22.8.2019 19:50:17
8 700 Kč21.8.2019 23:15:26
8 400 Kč15.8.2019 00:21:21