Obří váza signována na podstavci. Datováno 1999. Původní papírový štítek z galerie Ajeto Czechoslovakia. Perfektní stav, bez prasklin a oklepů.
Bořek Šípek (14. června 1949 Praha – 13. února 2016) byl světoznámý český výtvarník, architekt, designér a vysokoškolský učitel, známý zejména jako tvůrce skleněných uměleckých objektů a nábytku nebo jako hlavní architekt správy Pražského hradu z období prezidenta Václava Havla (1992–2002). Byl také uměleckým ředitelem společnosti Czech Deco Team – sdružení architektů, designérů, výrobců a dovozců designového nábytku, kteří se rozhodli spolupracovat na společných realizacích a přispět k propagaci českého designu.
Technika: Váza
Výška: 64 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 19:32
Dosažená cena: 14 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (43)