92. Sklenice

Autor: Bořek Šípek

Kategorie: Sklo

Sklenice s nálepy, signováno, nepoškozeno
Výška: 24,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 06.04.2022 19:46

Dosažená cena: 7 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (27)

3 500 Kč2.4.2022 17:05:16
3 300 Kč2.4.2022 17:05:11 (limit 14.3.2022 14:21:31)
3 300 Kč2.4.2022 17:05:11
3 100 Kč14.3.2022 14:21:27
2 900 Kč14.3.2022 14:19:55
2 700 Kč13.3.2022 20:19:13
2 500 Kč12.3.2022 21:22:49
2 300 Kč12.3.2022 16:11:33
2 100 Kč12.3.2022 10:00:43
1 900 Kč10.3.2022 20:38:03
1 700 Kč8.3.2022 17:29:36
1 500 Kč7.3.2022 17:41:22