Sklenice s nálepy, signováno, nepoškozeno
Výška: 24,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 06.04.2022 19:46
Dosažená cena: 7 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (27)