Nesignováno
Výška: 68 cm, šířka: 34 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 06.12.2021 19:44
Dosažená cena: 25 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (42)