Dvojsklenička na sekt z kolekce uměleckého skla Bořka Šípka, nesignováno
Výška: 35,7 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 06.04.2022 19:19
Dosažená cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč