Dvojsklenička na sekt z kolekce uměleckého skla Bořka Šípka, nesignováno
Výška: 30 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 17.01.2022 19:03
Dosažená cena: 5 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč