40. Váza

Autor: Bořek Šípek

Kategorie: Sklo

Nesignováno
Výška: 44 cm, šířka: 17,5 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 17.01.2022 18:53

Dosažená cena: 12 070 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (23)

12 070 Kč17.1.2022 18:48:05
12 000 Kč17.1.2022 18:48:05 (limit 17.1.2022 18:45:42)
11 570 Kč17.1.2022 18:47:59 (limit 17.1.2022 18:45:42)
11 070 Kč17.1.2022 18:47:59
10 570 Kč17.1.2022 18:47:52 (limit 17.1.2022 18:45:42)
10 070 Kč17.1.2022 18:47:52
9 770 Kč17.1.2022 18:47:04 (limit 17.1.2022 18:45:42)
9 470 Kč17.1.2022 18:47:04
9 170 Kč17.1.2022 18:46:55 (limit 17.1.2022 18:45:42)
8 870 Kč17.1.2022 18:46:55
8 570 Kč17.1.2022 18:45:31
8 270 Kč17.1.2022 18:44:12
7 970 Kč17.1.2022 18:43:09
7 670 Kč17.1.2022 18:40:55
7 370 Kč17.1.2022 18:38:55