Nesignováno
Výška: 44 cm, šířka: 17,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 17.01.2022 18:53
Dosažená cena: 12 070 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (23)