Nesignováno
Nesignováno
Výška: 47 cm, šířka: 29,2 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 09.11.2021 18:53
Dosažená cena: 28 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (59)