32. Velká mísa

Autor: Bořek Šípek

Kategorie: Sklo

Nesignováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 22,7 cm, šířka: 35 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 06.12.2021 18:40

Dosažená cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (33)

16 500 Kč6.12.2021 18:35:28
16 000 Kč6.12.2021 18:34:05
15 500 Kč6.12.2021 18:32:47
15 000 Kč6.12.2021 18:32:34 (limit 6.12.2021 18:31:25)
14 500 Kč6.12.2021 18:32:33
14 000 Kč6.12.2021 18:31:14
13 500 Kč6.12.2021 18:30:56
13 000 Kč6.12.2021 18:29:36
12 500 Kč6.12.2021 18:29:32 (limit 28.11.2021 19:38:05)
12 200 Kč6.12.2021 18:29:32
11 700 Kč6.12.2021 18:29:27 (limit 28.11.2021 19:38:05)
11 200 Kč6.12.2021 18:29:27
10 700 Kč6.12.2021 18:29:21 (limit 28.11.2021 19:38:05)
10 200 Kč6.12.2021 18:29:21
9 900 Kč6.12.2021 18:29:14 (limit 28.11.2021 19:38:05)