32. Velká mísa

Autor: Bořek Šípek

Kategorie: Sklo

Nesignováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 22,7 cm, šířka: 35 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 06.12.2021 18:40

Dosažená cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (33)

9 600 Kč6.12.2021 18:29:14
9 300 Kč28.11.2021 19:38:00
9 000 Kč28.11.2021 19:37:58 (limit 28.11.2021 18:59:01)
8 900 Kč28.11.2021 19:37:58
8 600 Kč28.11.2021 19:37:56 (limit 28.11.2021 18:59:01)
8 300 Kč28.11.2021 19:37:56
8 000 Kč28.11.2021 19:37:51 (limit 28.11.2021 18:59:01)
7 700 Kč28.11.2021 19:37:51
7 400 Kč28.11.2021 18:59:01 (limit 28.11.2021 18:59:01)
7 100 Kč28.11.2021 13:54:50
7 000 Kč28.11.2021 13:54:50 (limit 24.11.2021 11:54:05)
6 800 Kč28.11.2021 13:54:47 (limit 24.11.2021 11:54:05)
6 500 Kč28.11.2021 13:54:47
6 200 Kč28.11.2021 13:54:44 (limit 24.11.2021 11:54:05)
5 900 Kč28.11.2021 13:54:44