Dvojsklenička na sekt z kolekce uměleckého skla Bořka Šípka, nesignováno, nepoškozeno
Výška: 30 cm
Konec aukce: 06.04.2022 20:28
Dosažená cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč