Nesignováno
Nesignováno
Výška: 74,2 cm, šířka: 12 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 12.07.2021 20:03
Dosažená cena: 140 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (159)