118. Mísa s nálepy

Autor: Bořek Šípek

Kategorie: Sklo

Sklo | výška 22 cm, průměr 25,5 cm | signováno, značeno | výborný stav

Konec aukce: 09.12.2025 19:57

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 7 500 Kč