Dvojsklenička na sekt z kolekce uměleckého skla Bořka Šípka
Výška: 29 cm, šířka: 7,1 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 14.09.2021 19:56
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč