102. Váza - signováno

Autor: Bořek Šípek

Kategorie: Sklo

Sklo, výška - 44,5 cm, šířka - 20 cm, signováno , nepoškozeno

Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 13.06.2022 19:41

Dosažená cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

20 000 Kč13.6.2022 19:35:54