Obraz je v původním nálezovém stavu. Nutno vyčistit / restaurovat. V zadu dobové razítko s potvrzením pravosti díla.
Technika: Olej na plátně fixovaný na kartonu
Výška: 38 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55 x 65 cm
Stav: Mírně poškozená malba
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 20:28
Dosažená cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč