95. Krajina s jezerem

Autor: Roman Havelka

Obraz je v původním nálezovém stavu. Nutno vyčistit / restaurovat. V zadu dobové razítko s potvrzením pravosti díla.
Technika: Olej na plátně fixovaný na kartonu
Výška: 38 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55 x 65 cm
Stav: Mírně poškozená malba
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 20:28

Dosažená cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (51)

11 700 Kč18.7.2022 19:44:26
11 200 Kč18.7.2022 19:42:05
10 700 Kč18.7.2022 19:41:32
10 200 Kč18.7.2022 19:39:27
9 900 Kč18.7.2022 19:36:27
9 600 Kč18.7.2022 19:35:09
9 300 Kč18.7.2022 19:31:28
9 000 Kč18.7.2022 19:18:53
8 800 Kč18.7.2022 19:18:53 (limit 18.7.2022 19:07:38)
8 700 Kč18.7.2022 19:18:51 (limit 18.7.2022 19:07:38)
8 400 Kč18.7.2022 19:18:51
8 100 Kč18.7.2022 19:18:47 (limit 18.7.2022 19:07:38)
7 800 Kč18.7.2022 19:18:47
7 500 Kč18.7.2022 19:04:15
7 200 Kč18.7.2022 17:54:03